شعر معاصر ایرانگروه‌ها : گروه۱
دسته کتاب : انتشارات
نسخه الکترونیکی : دارد
مرحله تولید : چاپ شده
قیمت : ۵۰۰٬۰۰۰ ریال

دانلود و خرید نسخه الکترونیکی کتاب "شعر معاصر ایران"

 

قیمت فیزیکی : ۵۰۰٬۰۰۰ ریال

نسخه الکترونیک: ۲۰۰,۰۰۰ ریال

 نسخه الکترونیک (ارزی): ۵.۹۹$


شعر معاصر ایران

(برای زبان آموزان خارجی زبان و ادبیات فارسی)

کتاب شعر معاصر ایران یک منبع برای آشنایی با ادبیات فارسی و همچنین یک منبع مکمل برای دوره‌های زبان فارسی است. دکتر ضیا قاسمی، نویسنده شعر معاصر ایران، بیش از ده سال است که در دوره‌های ادبیات مشغول تدریس است. این کتاب را می‌توان در دوره‌های ادبیات فارسی و سایر دوره‌های هنری در مؤسسه دهخدا و مرکز بین المللی آموزش زبان فارسی دانشگاه تهران و سایر مکان‌های مشابه به علاقمندان به زبان و ادبیات فارسی تدریس کرد. این کتاب شامل اشعار شاعران منتخب ایرانی به همراه نکات و تمرین‌های ادبی است.

_ راهنمای خرید کتاب الکترونیک
۱. نسخۀ الکترونیک این کتاب به صورت فایل pdf و فقط در محیط اپلیکیشن‌های وب‌گاه طاقچه قابل استفاده است.
۲. خرید به صورت ارزی فقط از طریق اپلیکیشن‌های نصب‌شده روی تلفن همراه قابل انجام است و بعد از خرید کتاب روی همۀ اپلیکیشن‌ها (Windows, Web, Android, ios) در دسترس خواهد بود. برای خریدِ ارزی پس از نصب اپلیکیشن، از طریق زیرمنوی {حساب کاربری}، واحد خرید را از ریال به دلار تغییر دهید.
۳. برای نصب اپلیکیشن‌ها اینجا را کلیک کنید و پس از نصب، یک حساب کاربری با شمارۀ همراه یا ایمیل ایجاد کنید.


برای تهیۀ این کتاب لطفاً با هماهنگی قبلی به "فروشگاه کتاب مؤسسهٔ لغت‌نامهٔ دهخدا" مراجعه کنید. 

تلفن مستقیم کتاب‌فروشی:   ۲۲۷۱۸۰۷۳ -۰۲۱

در صورت عدم پاسخ، خواهشمندیم فقط پیام نوشتاری خود را به شمارۀ واتس‌اپ فروشگاه (۹۸۹۳۵۳۲۳۹۲۰۶‌) بفرستید. ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

_

برای تهیه این کتاب لطفاً با هماهنگی قبلی به "فروشگاه کتاب مؤسسهٔ لغت‌نامهٔ دهخدا" مراجعه کنید. تلفن مستقیم کتاب‌فروشی:   ۲۲۷۱۸۰۷۳ -۰۲۱

در صورت عدم پاسخ، خواهشمندیم فقط پیام نوشتاری خود را به شماره واتس‌اپ فروشگاه (۹۸۹۳۵۳۲۳۹۲۰۶‌) بفرستید. ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

ارسال با ایمیل: