فارسیِ دهخدا (۱)گروه‌ها : گروه۱
دسته کتاب : انتشارات
نسخه الکترونیکی : دارد
مرحله تولید : چاپ شده
قیمت : ۱٬۵۰۰٬۰۰۰ ریال

دانلود و خریدِ نسخۀ الکترونیکی کتاب "فارسیِ دهخدا (۱)"

 

قیمت فیزیکی: ۱,۵۰۰,۰۰۰ ریال
نسخۀ الکترونیکی: ۳۰۰,۰۰۰ ریال
 نسخۀ الکترونیکی (ارزی): ۵.۹۹$

فارسیِ دهخدا 

مجموعۀ پیشِ رو شامل کتاب درس، کتاب کار و لوح فشرده است. کتاب درس از چهار بخش تشکیل شده است: بخش اول به آموزش الفبای فارسی و صداها می‌پردازد، و بخش دوم به آموزش زبان اختصاص دارد. این بخش در دوازده درس تنظیم شده است، که هر درس آن به یکی از موضوعات زندگی اجتماعی اختصاص دارد. بنابراین این بخش از کتاب به مهارت‌های گفت‌وگو، شامل مکالمات روزمره، آموزش واژگان، گفت‌وگوهای موقعیتی، خواندن و درک مطلب و درک شنیداری و همچنین نگارش می‌پردازد. بخش سوم کتابِ کار است و سعی شده برای هر درس تمرین‌های مفیدی در نظر گرفته شود. بخش چهارم کتاب به صرف افعال به‌کاررفته در درس‌ها اختصاص دارد و بخش آخر نیز تصاویری در ارتباط با موضوعات دوازده درسِ بخش دوم کتاب ارائه می‌کند. این مجموعۀ آموزشی برای بزرگ‌سالانی آماده شده است که هیچ‌گونه آشنایی قبلی با زبان فارسی ندارند.

این طرح برای یک دورۀ آموزشی هفتاد و پنج ساعته تنظیم شده است، و هدف نهایی آن است که زبان‌آموزان در پایان این دورۀ آموزشی بتوانند با یادگیری الفبای زبان فارسی متن‌های ساده را بخوانند و با استفاده از ساختارهای سادۀ زبان فارسی گفت‌وگو کنند و در موقعیت‌های حقیقی، نیازهای اولیۀ حضور خود را در جامعۀ فارسی‌زبان رفع کنند. همچنین بتوانند دربارۀ موضوعات ساده صحبت کنند، مطالبی بنویسند و در مجموع بتوانند با گویش‌وران فارسی‌زبان ارتباطی مؤثر برقرار کنند.

سطح کتاب بر اساس چارچوب CEFR :A1 

دانلود فایل صوتی کتاب "فارسیِ دهخدا (۱)"


_ راهنمای خرید کتاب الکترونیک
۱. نسخۀ الکترونیک این کتاب به صورت فایل pdf و فقط در محیط اپلیکیشن‌های وب‌گاه طاقچه قابل استفاده است.
۲. خرید به صورت ارزی فقط از طریق اپلیکیشن‌های نصب‌شده روی تلفن همراه قابل انجام است و بعد از خرید کتاب روی همۀ اپلیکیشن‌ها (Windows, Web, Android, ios) در دسترس خواهد بود. برای خریدِ ارزی پس از نصب اپلیکیشن، از طریق زیرمنوی {حساب کاربری}، واحد خرید را از ریال به دلار تغییر دهید.
۳. برای نصب اپلیکیشن‌ها اینجا را کلیک کنید و پس از نصب، یک حساب کاربری با شمارۀ همراه یا ایمیل ایجاد کنید.


برای تهیۀ این کتاب لطفاً با هماهنگی قبلی به "فروشگاه کتاب مؤسسهٔ لغت‌نامهٔ دهخدا" مراجعه کنید. 

تلفن مستقیم کتاب‌فروشی:   ۲۲۷۱۸۰۷۳ -۰۲۱

_

برای تهیه این کتاب لطفاً با هماهنگی قبلی به "فروشگاه کتاب مؤسسهٔ لغت‌نامهٔ دهخدا" مراجعه کنید. 

تلفن مستقیم کتابفروشی:   ۲۲۷۱۸۰۷۳ -۰۲۱

ارسال با ایمیل: